FESTİVALE KATILIM

Kaş Uluslararası Kısa Film Festivali, ilk senesinden beri tüm gösterimler ve etkinliklere ücretsiz katılım sağlıyor. Her yerin 5 dakika yürüme mesafesinde olduğu Kaş’ta, film aralarında kısa bir deniz molası verebilir, az önce filmlerini izlediğiniz film ekipleriyle Mavi Bar’da bira - midye yaparken, akşam yıldızların altında iki bin yıllık Antik Tiyatro’da her filmle bambaşka bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Önemli Not: Bilet satışı olmadığı için herkesin katılımına açık olan gösterimlerin 18 yaş ve üstüne hitap ettiğini belirtelim. Bazı filmlerde şiddet, korku, cinsellik ve çıplaklık, ile uyuşturucu madde, kaba ve argo dil gibi olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar bulunabilmektedir.

kas2
kas3

Kaş'a Ulaşım

Kaş'a ulaşmanın en rahat yolu Dalaman Havalimanı üzerinden belli saatlerde kalkan shuttle transfer ya da özel havalimanı transferi ile gerçekleşmektedir. Birçok farklı şirket bu iki hizmeti farklı ücretlerle sağlamaktadır, bunun için internet üzerinden çeşitli şirketleri inceleyebilirsiniz.

Yurt dışından seyahat eden izleyicilerimiz Dalaman Havalimanı'na direkt, ya da İstanbul Havalimanı aktarmalı Dalaman uçuşları bulamıyorsa, Kaş'a en yakın ikinci havalimanı olan Antalya Havalimanı'na göz atabilir. Buradan özel transfer ya da kiralık araçla seyahat etmelerini öneririz. Havalimanından Havaş ile 1 saat uzaklıktaki Antalya Otogar’dan kalkan Batı Antalya otobüsleri ile 4 saat süren bir yolculukla da Kaş’a varmak mümkündür.

İzmir ya da Ankara gibi büyük şehirlerden seyahat eden misafirlerimiz otobüs yolculuğuyla Kaş'a varabilir. Büyük şirketlerin otobüsleri Kaş merkeze 10 dakika uzaklıktaki Ağullu’daki otogarda durmaktadır. Buradan dolmuş ya da taksi ile Kaş merkeze geçebilirsiniz.

Son olarak, aracıyla seyahat edecek olan kişilere ise Aydın - Fethiye rotasyonunun daha rahat olduğunu belirtelim.

 

Kaş'ta Kalınacak Yerler

Payam

[email protected]
+90 242 836 15 66

Neva

[email protected]
+90 544 836 30 83

SunaSun

[email protected]
+90 544 836 16 35

Luvi

[email protected]
+90 539 375 04 55

Luna

ig @hotellunakas
+90 546 836 37 35